Вівторок, 25 Червня, 2024

Чому Apple, LG та інші вендори перейняли дизайн з «бровою»

Нещодавно LG показала свій флагман LG G7 ThinQ, який став останнім з топових апаратів, що перейняв модну тенденцію дизайну – «моноброву». Багато хто критикує виріз у верхній частині екрана, оскільки він дуже виділяється своїм темним кольором на фоні різнобарвних зображень на дисплеї. Спробуємо розібратися, чому дизайн з «монобровою» став сьогодні популярним.дизайн

Першим телефоном, який привернув масову увагу своїм вирізом в екрані, став Apple iPhone X. Однак «яблучна» компанія не була першою у втіленні цієї дизайнерської ідеї – вперше «моноброва» з’явилася на апараті Essential, який створив один з розробників Android Енді Рубін.

Багатьом користувачам незвичний дизайн передньої частини iPhone X не сподобався. Вони називали його дивним, поганим чи відверто некрасивим. У магазині додатків App Store з’явилася утиліта Notch Remover, яка дозволяє замаскувати виріз в екрані.

Слідом за Apple робити вирізи в екранах своїх мобільників почали Huawei, OnePlus, Asus, LG. Остання перед тим, як оснастити свій LG G7 «монобровою», провела дослідження думки серед 1000 людей. Про те, що виріз в екрані є поганою ідеєю, сказали лише 30% опитаних, що підштовхнуло компанію втілити її. Однак при цьому LG не називає кількість людей, яким «моноброва» сподобалася, а також кількість тих, хто мав нейтральне ставлення. «Деякі люди ненавиділи дизайн і говорили, що він схожий на лису голову, – говорить голова відділу продуктового планування LG Шинтай Хонг. – Інші говорили, що він класний. Це залежить від їхніх особистих уподобань та смаків».

Головний аргумент за впровадження вирізу в дисплеї є збільшення загальної площі екрана та зменшення рамок навколо нього. Розмістивши «моноброву» з датчиками та динаміком в самому екрані, можна зробити дисплей більшим, заявляючи про зростання діагоналі.

«Дослідження показують, що люди хочуть більший екран, але вони не хочуть більший телефон, – говорить аналітик компанії International Data Рамон Лламас. – Питання в тому, як залишитися інноваційним далі. Якщо «моноброва» є вашою відповіддю, можливо, краще розглянути інші ідеї».

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися