Субота, 2 Березня, 2024

Як підвищити захист свого ПК на Windows 10 двофакторною авторизацією

Ви можете додати захисту своїм даним, увімкнувши двофакторну авторизацію входу у Windows 10. З нею, навіть якщо зловмисники вкрадуть пароль, вони не зможуть проникнути в систему, оскільки їм знадобиться додатковий фактор входу – випадково згенерований код на вашому телефоні.Для активації двофакторної авторизації спершу потрібно встановити на смартфон відповідний додаток. Можна скористатися фірмовим Microsoft Authenticator чи Google Authenticator.

Для активації двофакторної авторизації спершу потрібно встановити на смартфон відповідний додаток. Можна скористатися фірмовим Microsoft Authenticator чи Google Authenticator.

Далі у Windows 10 на ПК чи ноутбуці відкрийте «Параметри» і виберіть пункт «Облікові записи». На вкладці «Дані» натисніть «Увійти замість цього з обліковим записом Microsoft». Виберіть «Керування обліковим записом Microsoft».

У браузері відкриється сторінка з параметрами вашого облікового запису. Зайдіть у розділ «Безпека» та відкрийте «Додаткові параметри безпеки». На цьому етапі необхідно буде ввести код підтвердження, який надійде на вказану в акаунті адресу електронної пошти.

Після підтвердження знайдіть на сторінці пункт «Налаштування двокрокової перевірки» і включіть двофакторну аутентифікацію. Далі натисніть на «Встановити додаток перевірки особистості», і на екрані з’явиться QR-код. Сфотографуйте його встановленим на мобільному гаджеті додатком для аутентифікації.

Після цього при вході в Windows 10 система буде запитувати випадковий код, що генерується додатком на телефоні.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися