Вівторок, 16 Квітня, 2024

Чому Новий рік – уже не найкращий тест для стільникової мережі

happy-young-woman-near-christmas-tree-making-phone-call

У Vodafone проаналізували якість роботи 3G-мережі в новорічну ніч під час найбільших сплесків інтернет-трафіку і кількості дзвінків. Успішність з’єднань під час пересилання даних досягла 98,3% при актуальному в Україні стандарті 96,5%. Успішність голосових з’єднань у 3G-мережі Vodafone Україна склала 99,3% при стандарті 97%.

Обриви під час пересилання даних у мережі 3G Vodafone Україна не перевищували 0,37% при встановленому в українському стандарті показнику в 2%. Обриви голосових з’єднань також склали 0,37% при стандарті в 1,3%. Новорічний пік спілкування в інтернеті припав на 21:05 останнього дня 2016 року, а найбільше дзвінків припало на перші хвилини нового року.

Технічний директор Vodafone Україна Євген Фрунза каже, що часи, коли новорічні свята були перевіркою на міцність для мобільних операторів, уже в минулому. Сьогодні клієнти Vodafone можуть привітати своїх близьких у будь-який час, навіть якщо раптом вся країна вирішить дзвонити одночасно. Це стало можливим завдяки 3G-мережі і максимально ефективному використанню доступних частот. Завдяки цьому ємності мережі із запасом вистачає не тільки для швидкого інтернету, але і для такої величезної кількості дзвінків, як у новорічну ніч.

admin
admin
Адміністративний акаунт ресурсу. Адміністратор усе бачить, усе править.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися