Четвер, 18 Квітня, 2024

Як завантажити на комп’ютер музику з «ВКонтакте»

Часом буває замало просто «потягнути» пісні, які сподобались, собі на стіну «ВКонтакте». У такому випадку скористайтесь нашими порадами, щоб завантажити файли з музикою собі на комп’ютер.

Скористайтесь розширеннями до браузерів

Найпростіший спосіб завантажити музику з «ВКонтакте» – за допомогою розширення GetThemAll Video Downloader, яке доступне для браузерів Chrome та Opera. Ви також можете спробувати встановити розширення від Chrome у Firefox.

2

Отже, встановіть розширення і запустіть відтворення вибраної пісні. Біля її назви з’явиться невеличка блакитна стрілка. Натисніть на неї для початку завантаження файлу.

vk_music04

Як альтернатива – можна скористатися розширенням «Скачать музыку с Вконтакте (vk.com)». Принцип його дії той самий: заходимо на сторінку зі список музики і клікаємо на стрілки для завантаження на жорсткий диск.

vk_music01

Для Firefox можна скористатися доповненням Vk Music Sync. Для завантаження окремої пісні наведіть на неї курсор, а потім натисніть на значок, що нагадує букву Z.

vk_music02

Розширення зручне тим, що дозволяє завантажити весь список відтворення. Для цього просто натисніть на значок біля пункту «Мої аудіозаписи».

Завантаження вручну

Спосіб стане у пригоді, якщо нема бажання переобтяжувати браузер розширеннями і витрачати ресурси комп’ютера.

vk_music06

Для початку необхідно відкрити консоль з інструментами розробника. Для цього натисніть Ctrl+Shift+I у Chrome. У розділі Network відмітьте пункт «Disable cache» та поряд виберіть фільтр «Media». Запустіть відтворення музичної композиції, яку бажаєте завантажити. З’явиться посилання на медіафайл у незрозумілому форматі.

vk_music05

Подвійний клік відкриє посилання у вбудованому в браузер медіаплеєрі. Тепер просто натисніть Ctrl+S, щоб зберегти MP3-файл на вінчестер.

Порядок дій у Firefox багато в чому схожий на описану вище послідовність дій.  Натисніть  Ctrl+Shift+I або в меню виберіть пункт «Розробка».

vk_music03

Так само перейдіть у меню «Мережа» та відмітьте фільтр «Media». Розпочніть відтворення музики, клацніть правою кнопкою миші на посиланні на трек і виберіть «Відкрити у новій вкладці».  Знову ж таки, натисніть Ctrl+S для збереження файлу.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися