Вівторок, 21 Травня, 2024

Чому зламану хакером Tesla Model S P85 продають у 1,5 раза дорожче за нову

Електрокар Tesla Model S P85 2014 року новим можна було купити приблизно за $100 тисяч. Фахівець з безпеки Джейсон Х’юз, який відомий у хакерських колах під ніком wk057, продає таку ж модель з пробігом у 89,5 тисяч кілометрів у півтора раза дорожче. Ціна зросла до $150 тисяч тому, що експерт зробив свою автівку потужнішою, ніж пропонує сама Tesla, розблокувавши приховані можливості.

Tesla Model S

Свій електрокар Х’юз називає Model S P90++. Такий індекс машина отримала через те, що в ній розблокували додаткові 5 кВт·год в батареях. У січні цього року хакер зламав систему управління електроживленням і отримав акумулятор на 100 кВт·год – 98,4 кВт·год робочої ємності і буфер на 4 кВт·год.

 

У версії Model S P90++ він також на 30% збільшив потужність двигунів. Автор говорить, що тепер автомобіль видає приблизно 570 кінських сил. Усе тому, що йому вдалося інсталювати режим Ludicrous. Практична перевірка на динамометрі показала потужність на задніх колесах 553 кінських сил і крутний момент 480 фунтів.

Отримати Ludicrous було складно, оскільки Tesla видає його лише версіям з двома електромоторами, а авто Х’юза має один. Хакеру вдалося обдурити «мізки» автомобіля і змусити їх «думати», що машина має два мотори. Другий двигун він емулював за допомогою саморобного «заліза» і програмного забезпечення. Хакер опублікував фотографію апаратного модуля, який встановив в автомобіль замість другого двигуна на передню вісь.

А чи знаєте ви, що хочуть створити релігію, в якій богом буде штучний інтелект? Бог – це віртуальний бот. Подібне гасло можуть взяти собі на озброєння адепти нової релігії. Її намагається зародити Ентоні Левандовскі, який вважає, що на місці верховної істоти цього світу варто розмістити штучний інтелект.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися