Чому злочинці почнуть виривати мобільники з рук

Google представила нову функцію блокування екрана для останньої версії своєї мобільної платформи Android. Вона дозволяє смартфону залишатися розблокованим, тільки коли пристрій знаходиться в руці або в кишені користувача. Експерти вважають, що це може змінити тактику викрадачів смартфонів.

Для роботи нової функції використовується акселерометр, який допомагає визначити, чи є контакт з тілом користувача. Така можливість буде корисним інструментом захисту від спроб доступу сторонніх осіб до даних користувача. Це може трапитися, наприклад, якщо пристрій лежав розблокованим у час крадіжки.

Довідкове меню в Android 5.0 пояснює: «Якщо пристрій виявить, що він не використовується в даний час, то автоматично заблокується». Однак при цьому система одразу попереджає: «Якщо ви розблокуєте пристрій і передасте його комусь у руки, смартфон залишиться розблокованим до тих пір, поки інша людина тримає в руках або носить його». Останнє може змінити тактику викрадачів мобільників, які не будуть цупити їх із сумочок та кишень. Замість цього вони вириватимуть гаджети прямо з рук, щоб ті залишилися заблокованими.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я