Середа, 19 Червня, 2024

5 спортивних гаджетів для учасників марафону в Харкові

Напередодні «МТС Харківського Міжнародного Марафону» професійні спортсмени та ентузіасти бігу зайняті регулярними тренуваннями. Це легко перевірити за хештегом #kharkivmarathon в Instagram і отримати додаткову порцію мотивації.

А нас, захоплених спортом і технологіями, цікавлять гаджети і додатки для смартфонів, які допомагають зробити тренування максимально простими, ефективними і корисними. Нижче п’ять гаджетів, які редакції TechToday сподобались найбільше.

Nike Fuelband

Сьогодні однією з найвпливовіших мотивацій займатись спортом є не що інше, як можливість стежити за результатами. Nike Fuelband – це браслет, який за допомогою датчиків руху підраховує активність протягом дня і показує її у форматі балів NikeFuel. Окрім цього гаджет рахує кроки та дає правильні лайфхаки. Наприклад, у середньому кожна людина повинна проходити 10 000 кроків щодня. Nike Fuelband синхронізується з Nike Running+ у смартфоні.

Fitbit Charge HR

З допомогою цього гаджета можна рахувати щоденну кількість пройдених кілометрів і зроблених кроків. А можна додати ще кількість спалених калорій і рівень серцебиття. Браслет Fitbit Charge HR працює навіть у стані повного відпочинку і навіть сну. Найбільшу популярність Fitbit Charge HR має серед бігунів на довгі дистанції.

Garmin Forerunner 620 GPS running watch

Якщо ви плануєте придбати простий годинник, який одночасно буде хорошим трекером бігу – Garmin Forerunner 620 вважається найбільш підходящим. Окрім традиційної функції секундоміра, кількості кілометрів і середньої швидкості, гаджет допомагає планувати графік тренувань, а вбудований GPS показує зручний маршрут.

Strava Run та Strava Cycling

Для звичайних фізичних вправ не обов’язково мати годинник, адже можна обійтись «розумним» додатком у смартфоні. Додатки Strava Run та Strava Cycling трекають дистанцію з допомогою GPS, записують результати плавання, бігу, тренування і їзди на велосипеді, якими можна поділитись у Facebook чи Instagram в один клік.

Griffin Adidas MiCoach armband

Зараз без смартфона складно уявити навіть традиційну ранкову пробіжку. Слухати улюблений плейліст чи радіо, відмічати дистанцію з допомогою GPS, робити селфі – це ж musthave. Не зовсім звично, але максимально зручно закріпити смартфон на руці дозволяє Griffin Adidas MiCoacharmband. Пояс підходить для будь-якого смартфона.

МТС Харківський Міжнародний Марафон

Це міжнародна спортивна подія, метою якої є популяризація здорового способу життя та нових спортивних культур в Україні. Учасники змагань стартують і фінішують на одній з найбільших площ Європи – площі Свободи. Дистанції: марафон (42 км 195 м), півмарафон (21 км 97,5 м), 10 км, 3 км, естафета (42 км 195 м), дитячий забіг (1 км, 500 м, 200 м). Дитячі забіги пройдуть за день до марафону, на маленьких спортсменів, їхніх батьків та гостей заходу чекає багато приємних сюрпризів. Детальна інформація про марафон доступна за посиланням www.kharkivmarathon.com.

Автор: Юлія Бортнік

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися