Chrome на Android перестане економити трафік

режим економії мобільного трафіку перестане працювати в попередніх версіях браузера.

Google скасовує полегшений режим у браузері Chrome в наступному місяці. Режим призначений для економії мобільного інтернету і в Google кажуть, що в цьому більше немає необхідності

Ще кілька років були досить популярні браузери з функціями збереження даних. Вони стискали веб-сторінки на своїх серверах в спробі зменшити їх розмір і поліпшити час завантаження. Один з найвідоміших таких браузерів – Opera Mini.

Google також додав аналогічний режим збереження даних у Chrome для Android у 2014 році. Кілька років назад цей режим перейменовали у полегшений режим з випуском Chrome 73.

Однак, оскільки в останні роки передача даних стільникового зв’язку стала дешевшою і швидшою, більшості користувачів ця функція вже не потрібна. Тому у березні з випуском Chrome 100 для мобільних пристроїв компанія відмовиться від полегшеного режиму.

У повідомленні на форумі підтримки Google менеджер служби підтримки Chrome Крейг оголосив, що мобільний Chrome 100 скасує функцію збереження даних браузера. Ця версія повинна вийти 29 березня 2022 року.

З цього дня режим економії мобільного трафіку перестане працювати в попередніх версіях браузера.

Якщо стільниковий зв’язок обходиться все ще дорого для вашого гаманця, ви можете перейти на інший браузер з працездатною функцією економії трафіку.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я