Вівторок, 25 Червня, 2024

Chrome заблокував автовідтворення Flash

Google встановив дату, коли Chrome почне автоматично блокувати Flash-рекламу. З 1 вересня Chrome не відтворюватиме автоматично контент типу реклами та роликів. Замість цього користувачам потрібно буде клацнути правою кнопкою миші на плагіні і вибрати пункт «запустити плагін» вручну. Google стверджує, що цей крок збільшить час роботи гаджетів від батареї і підвищить безпеку пристроїв. Але експерти кажуть, що є й інша причина: це допоможе Google заробити більше грошей.

Google – не єдина компанія, що відмовляється від Flash. Amazon оголосив, що вони не братимуть Flash-рекламу, починаючи з 1 вересня. Flash давно критикується за високе споживання системних ресурсів, через що навіть сучасні багатоядерні системи можуть «гальмувати». Окрім цього, він є одним вікном для проникнення в систему вірусів та кіберзлочинців.

Автовідтворення відео не блокуватиметься в тих випадках, якщо воно розташоване на популярному відеохостингу (Youtube, Vimeo).

Блокування Flash виглядає добрим кроком для користувачів, але є суттєвим обмеженням для рекламодавців. Дослідження компанії Sizmek показало, що за перший квартал цього року рекламодавці показали 5,35 млрд оголошень на Flash. Для порівняння, через найперспективнішу заміну флешу – платформу HTML5 – відобразили лише 4,25 млрд рекламних повідомлень.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися