Четвер, 20 Червня, 2024

Дніпропетровська ДАІ стежить за рухом із дрона

Державтоінспекція міста Дніпропетровська вирішила йти в ногу з часом. В арсеналі ДАІшників з’явився літаючий дрон, за допомогою якого вони стежать за рухом. Відеокартинка з пристрою одразу показується на моніторі інспектора. Це допомагає оперативно реагувати на події, що відбуваються на значній відстані від екіпажу патрульної служби. Поки що повітряне патрулювання відбувається в тестовому режимі, але в ДАІ результатами експерименту вже задоволені.

«Найефективніше апарат зарекомендував себе під час нагляду на дорогах державного значення. З його допомогою співробітникам ДАІ вдалося виявити і зафіксувати порушення, що трапилися на відстані більше 5 кілометрів від місця знаходження екіпажів ДПС. Також пристрій зафіксував ДТП, а відзнятий матеріал допоміг інспекторам при з’ясуванні обставин і причин цієї події», – розповів начальник УДАІ Олександр Реуцьків.

Поки що незрозуміло, як відзняте відео використовуватиметься як докази, адже правова база в Україні в цьому плані недосконала. Однак і без цього патрулювання дронами принесе велику користь, впевнені в обласному Управлінні ДАІ. «Новація також може використовуватися для швидкої фіксації та ліквідації заторів, виявлення руйнувань проїжджої частини, зокрема, внаслідок стихійних явищ, а також для розкриття злочинів, пов’язаних з незаконними заволодіннями авто, мототранспорту та розшуку транспортних засобів, які залишили місце дорожньо-транспортної пригоди», – пояснили інспектори.

За матеріалами Автоцентр

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися