Четвер, 30 Травня, 2024

Чверть Android-смартфонів 2016 року отримають 3D Touch

У 2016 році чверть смартфонів під управлінням Android отримає екран, як у iPhone. Дисплей новинок розпізнаватиме чутливість натискання, заявляє аналітична компанія DigiTimes. Виробники скопіюють технологію 3D Touch, реалізовану Apple, і вона буде мати мало спільних рис з функцією «натиснути та утримувати».

У «розумному» годиннику Apple Watch реалізовано технологію чутливості до натиснень Force Touch, а в смартфонах iPhone 6s і 6s Plus – 3D Touch. Аналогічні рішення багато виробників електроніки готують як для флагманських моделей, так і для гаджетів середнього цінового діапазону.

У DigiTimes відзначають, що у 2016 році поставки дисплеїв, які розпізнають силу натиснення на екран, складуть 461 млн одиниць – зростання на 317%. Функціональність цих комплектуючих дозволить використовувати звичні жести (торкання, змахування, збільшення і зменшення пальцями), а також жести Peek (використовується для попереднього перегляду) і Pop (відкриття контенту), введені Apple.

На думку аналітиків, одним із перших смартфонів з підтримкою цієї технології стане Samsung Galaxy S7. Китайський виробник Xiaomi також розробив і запатентував свій варіант реалізації 3D Touch. Однак експерти припускають, що він вирішить використовувати в гаджетах готове рішення від Synaptics.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися