Датчик відбитків всередині екрана може скоро стати стандартом середньобюджетних смартфонів

За підсумками року виробники мають відвантажити 42 млн датчиків відбитків пальців для вбудовування в екрани. У 2019 році ця цифра виросте до 100 млн

Лише в січні 2018 року випустили перший телефон із вбудованим у дисплей дактилоскопічним сканером, а аналітики прогнозують, що подібне рішення скоро стане стандартним не лише у флагманах. Майже непомітний біометричний датчик уже доступний у деяких моделях Vivo, Huawei, Xiaomi, Meizu, і, за прогнозами експертів Digitimes, цей список швидко розширюватиметься.

За підсумками року виробники мають відвантажити 42 млн датчиків відбитків пальців для вбудовування в екрани. У 2019 році ця цифра виросте до 100 млн. Це значна частина всіх продаваних смартфонів Android, що дозволило аналітикам дійти висновку, що наступного року технологія стане масовою не лише у флагманах, а й у середньобюджетних моделях.

Оптичні дактилоскопічні сканери залишаються найпопулярнішим типом цієї технології, але у 2019 році повинні поширитися модулі на основі ультразвуку. Аналітики кажуть, що за це можна буде дякувати південнокорейським виробникам. Наприклад, Galaxy S10 буде одним з останніх флагманів, який отримає датчик відбитків в екрані, тому Samsung намагатиметься компенсувати запізнення швидкістю роботи, точністю та надійністю свого сканера. За цими параметрами має виявитися найкращою ультразвукова технологія.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я