Деградація Android: шість кроків назад

Нове не завжди означає краще – підтверджує остання версія мобільної ОС Google. Найсвіжіша Android 5.0 Lollipop у деяких місцях виявилася гіршою за попередні випуски. Вона стала менш гнучкою та змушує користувачів миритися зі своїми недоліками. Про шість найдокучливіших вад нової ОС читайте нижче.

1. Без тихого режиму

До появи Lollipop можна було легко вимкнути звук та вібрацію на смартфоні кнопкою гучності. У п’ятій версії Android так уже не можна зробити, адже вібрація завжди буде ввімкненою. Якщо ж потрібно повністю заглушити мобільник, тоді необхідно вивчити новий режим «Пріоритети», який схований у налаштуваннях.

2. Програми ігнорують тишу

Новий режим «Пріоритети» іноді дає збій, і посеред ночі можна прокинутися від того, що якась програма гучно сповістила про нове вхідне повідомлення. Користувачі скаржаться на це дедалі більше, адже багато програм ігнорують налаштування ОС.

3. Карусель нещодавніх утиліт

Уже за півгодини користування Android 5.0 Lollipop повернутися до раніше відкритої програми з відповідного меню буде складно. Оновлений інтерфейс став не таким зручним порівняно з попередніми версіями цієї ОС. У ньому тепер часто знаходиться по декілька вкладок для однієї програми, і вони залишаться в меню нещодавно відкритих програм навіть після перезавантаження смартфона. А легко очистити список із десятків запущених додатків не вдасться: в Android немає для цього відповідної кнопки.

4. Немає віджетів блокування екрана

В Android версій 4.2 та вище з’явилася зручна можливість легко налаштувати під себе екран блокування за допомогою віджетів. А вже в Android 5.0 таку функцію прибрали.

5. Забагато уваги дизайну

Нова стилістика Material Design надала Android свіжого вигляду. Але такі радикальні зміни змушують вивчати ОС наново, і багато користувачів скаржаться на це. Окрім цього, в Android 5.0 на догоду красі та анімованим переходам часто потрібно робити більше дій. Наприклад, щоб викликати меню швидких налаштувань, тепер потрібно зробити два свайпи по екрану, а не один, як раніше.

6. Велика кількість збоїв

Випустити ідеальну ОС без помилок неможливо, але Android 5.0 показала гіршу працездатність, ніж попередні версії. У неї були проблеми з Wi-Fi, робота з пам’яттю, надшвидке розрядження акумулятора, збої при роботі програм, проблеми з відтворенням відео та багато іншого.

Скриншоти: Phone Arena

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я