Вікіпедія запрошує українців на флешмоб

Українська частина онлайнової енциклопедії планує незвичним чином відзначити 11-річчя свого існування. Її адміністратори запрошують бажаючих приєднатися до флешмобу та написати до української Вікіпедії статтю.

День народження україномовної енциклопедії відзначатимуть 30 січня, і саме тоді стартує флешмоб, який триватиме до 1 лютого. Участь у ньому може взяти кожен, написавши статтю на будь-яку тему. Для новачків організатор «Вікімедіа Україна» навіть створив спеціальну сторінку флешмобу, яка пояснює ключові засади енциклопедії та дозволяє легко створити статтю за допомогою спеціальної форми. Там також можна дізнатися, як знайти тему нової статті, якщо невідомо, з чого почати та про що писати.

Найактивніші учасники акції, обіцяють організатори, отримають пам’ятні сувеніри. Їх можна буде отримати поштою або забрати на одній із зустрічей спільноти Вікіпедії. Про час та місце їхнього проведення дізнавайтеся на сторінці флешмобу.

Нинішня подія буде вже другою акцією української Вікіпедії. Перша пройшла у квітні минулого року і була присвячена пам’яті редактора енциклопедії Ігоря Костенка.