Понеділок, 11 Грудня, 2023

Десять сучасних смартфонів із найкращим прийомом сигналу

Популярний бенчмарк Master Lu опублікував десятку смартфонів, які найкраще приймають сигнал стільникової мережі. Рейтинг склали на основі даних за першу половину 2019 року.

Найкращий зв’язок у Xiaomi Mi 9, який має дуже чутливий радіомодуль (-69 дБм). Друге місце посів ZTE Axon 10 Pro (-71 дБм), а третє – Lenovo Z6 Pro (-71 дБм).

Смартфони Samsung, про які ходять чутки щодо найкращого прийому, зайняли четверте та сьоме місця. Це апарати Samsung Galaxy Note9 (-73 дБм) та Galaxy S10+ (-77,5 дБм) відповідно. Четверте місце посів OPPO Reno 10x Zoom.

До речі, сучасні «розумні» девайси забезпечують гірші комунікаційні можливості, ніж звичайні стільникові телефони. Такий висновок зробили фахівці британської телекомунікаційної компанії Ofcom після проведених експериментів. У лабораторному дослідженні взяли участь популярні моделі смартфонів та звичайних телефонів, які доступні на ринку. Експерти з’ясували, що дешевші та простіші мобільники краще «ловлять» слабкий сигнал 2G. Деяким смартфонам для того, щоб залишатися на зв’язку, потрібен був удесятеро сильніший сигнал мережі. У середньому смартфонам потрібний усемеро потужніший сигнал для роботи. У 3G-мережах смартфонам потрібний був удев’ятеро сильніший сигнал, ніж рекомендований розробником мобільного зв’язку GSMA мінімум.

Можна самостійно поліпшити прийом сигналу свого смартфона. Подробиці читайте в статті «Як модифікувати антену смартфона та в кілька разів покращити прийом сигналу».

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися