П’ятниця, 8 Грудня, 2023

Vodafone радить зарядити смартфон перед походом на Atlas Weekend

Цього вівторка в Києві стартувала одна з наймасштабніших музичних подій року – Atlas Weekend. Збираєтесь на Atlas weekend? Не забудьте зарядити смартфон. Бо смартфонами на «Атласі» цього року користуються набагато інтесивніше.

На території Національного комплексу «Експоцентр України» (ВДНГ), де проходить фестиваль, традиційно спостерігається велике скупчення музикантів і меломанів. Поціновувачі музики виявились також фанатами швидкісного мобільного інтернету. За перші два дні фестивалю вони використали більше 4 ТБ трафіку. Якщо порівнювати з минулим роком, відвідувачі фестивалю вдвічі інтенсивніше користуються мобільним інтернетом. Це відповідає загальним тенденціям зростання – середнє споживання мобільного інтернету за рік збільшилось удвічі. А от обсяг 4G-трафіку на фестивалі за рік збільшився в 3,4 раза. 80% усього переданого трафіку припадає на 4G-мережу.

З огляду на стрімке збільшення навантаження на мережу протягом днів фестивалю, а також прогнози щорічного зростання трафіку, Vodafone провів низку заходів для того, щоб забезпечити стабільну роботу мобільного інтернету і голосових послуг для учасників заходу. Інженери компанії розширили ємність мережі в цьому районі, модернізували та оптимізували роботу всіх прилеглих стільників, змінивши параметри мережі для роботи в режимі масових заходів. Більш того, фахівці компанії задіяли пересувні базові станції. Отже, клієнти Vodafone, які беруть участь у музичному фестивалі, можуть ділитися своїми емоціями від виступів музикантів в соціальних мережах, знаходити один одного серед тисяч гостей заходу і не витрачати час на пошуки зв’язку.

Готовність до 4G клієнти компанії можуть самостійно і безкоштовно перевірити за допомогою єдиного USSD-запиту – потрібно просто набрати *222# і натиснути кнопку виклику. У відповідь оператор відправить SMS з результатом перевірки смартфона і SIM-карти.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися