До «дев’ятої галактики»: як змінювалася лінійка Galaxy S з 2010 року

Найперший апарат серії Galaxy S також показали в лютому на виставці Mobile World Congress 2010

Уже наприкінці лютого Samsung анонсує свій найкращий смартфон. Він матиме мінімальні рамки, гігантський дисплей, відносно компактний корпус та вертикально розташовані камери. Він також може виявитися останнім з лінійки Galaxy S, яка, за чутками, припинить існування. Погляньмо на історію цих апаратів.

Galaxy SGalaxy S 2010

Найперший апарат серії Galaxy S також показали в лютому на виставці Mobile World Congress 2010. У той час Samsung уже випускав смартфони, але в «галактиці» він втілив усі передові технології. Девайс отримав 4-дюймовий екран Super AMOLED, процесор на 1 ГГц, камеру на 5 мегапікселів без світлодіодного підсвічування, 512 МБ оперативної пам’яті та Android 2.1 Eclair. Ємність батареї складала 1500 мА·год.

Galaxy S II 2011

Глобальна версія Galaxy S II (або S2) уже дуже схожа на сучасні апарати, хоча діагональ екрана сьогодні скромна – лише 4,3 дюйма. Однак девайс мав двоядерний процесор на 1,2 ГГц, 8-мегапіксельну основну та 2-мегапіксельну фронтальну камери. Ємність батареї складала 1650 мА·год.

Galaxy S3 2012

Реальним проривом став апарат Galaxy S3. Покупців приваблювали не лише його потужні апаратні характеристики, а й зручна форма корпусу. Мобільник також став першим, який продавався глобально без модифікацій. Адже, наприклад, друга «галактика» мала кілька варіантів корпусу. А перша «галактика» була доступна також у вигляді слайдера з апаратною QWERTY-клавіатурою. Такі модифікації робилися для більших продажів.

Після успіху Galaxy S3 у Samsung випустили зменшену версію S3 Mini.

Galaxy S4 2013

З випуском Galaxy S4 стало точно зрозуміло, що Samsung переміг. Девайс також став хітом, пропонуючи користувачам багато можливостей, зокрема, інфрачервоний передавач, щоб з телефона можна було керувати побутовою технікою. Серед характеристик мобільника були 5-дюймовий дисплей Full HD Super AMOLED, камери на 13 та 2 мегапікселів, батарея на 2600 мА·год та купа програмних можливостей.

Galaxy S5 2014

Порівняно з попередником Galaxy S5 виглядав як незначне поліпшення, яке продовжує закладені раніше тенденції. Найголовнішою відмінністю цього апарата стала його захищеність від вологи.

Galaxy S6 та Galaxy S6 Edge 2015

Перший повністю металевий телефон, який також здивував своїм заокругленим екраном, став S6 Edge. Девайс S6 був його клоном зі звичайним пласким дисплеєм. Обидва мали 8-ядерний процесор, 16-мегапіксельну камеру та інше топове начиння.

Galaxy S7 та Galaxy S7 Edge 2016

S7 став логічним продовженням попередніх ідей. Звичайний S7 мав діагональ у 5,1 дюйма, а S7 Edge – у 5,7 дюймів. Обидва апарати також дивували роздільною здатністю у 2K, мали топові чіпсети та камери.

Galaxy S8 та S8 Plus 2017

Хоча серія Edge повинна була бути версією для любителів, вона стала топом продажів, тому в S8 відмовилися від пласких дисплеїв. Окрім цього мобільник дивував своїми вузькими рамками, датчиком відбитків на задній панелі, кнопкою для виклику фірмового голосового асистента Bixby.

За матеріалами: CNet