Лише один шанс: стала відома політика Google та Facebook щодо романтики в офісі

Колишня співробітниця Google Анна Вуд, яка працювала в пошуковому гіганті чотири роки, розповіла, що вона часто опинялася на випадкових побаченнях

За даними опитування Career Builder 2017, приблизно 41% офісних робітників мали романтичні стосунки зі своїми колегами. Для третини з них це завершилося шлюбом. Журналісти Wall Street Journal дізналися, яку політику щодо романтики в офісі дотримують ся дві найбільші технологічні компанії світу – Google та Facebook.У світлі різноманітних скандалів сексуального характеру стає дедалі складніше розібратися, де проходить межа допустимого. Компанії встановлюють свої правила можливої поведінки в цьому питанні. Директор HR-компанії TriNet Жаклін Бреслін каже, що у 2017 році навіть з’явився новий документ – так звані «любовні контракти». У них колеги погоджуються на суто професійну поведінку на роботі та визнають, що вони не є романтичною парою у стосунках.

Журналісти Йорі Кох та Рейчел Фейнтцейг з’ясували, що Facebook та Google мають досить схожі умови щодо офісної романтики.

Головною особливістю є те, що офісні робітники мають лише один шанс запросити когось на побачення. Якщо їм відмовлять, вони не повинні намагатися повторити свою спробу. При цьому такі неоднозначні відповіді, як «я зайнята» чи «я не можу сьогодні», також вважаються відмовою, розповідає голова відділу трудового законодавства Facebook Хайді Шварц.

Співробітникам Facebook не обов’язково повідомляти у відділ кадрів про свої романтичні стосунки, навіть якщо один з двох займає старшу посаду. Але якщо очевидний конфлікт інтересів, а коханці не розкажуть про себе у відділ кадрів, їх дисциплінарно покарають.

Колишня співробітниця Google Анна Вуд, яка працювала в пошуковому гіганті чотири роки, розповіла, що вона часто опинялася на випадкових побаченнях. Коли колеги запрошували її в бар, вона думала, що це запрошення від офісного знайомого, тоді як виявлялося, що це було побачення.