Понеділок, 15 Квітня, 2024

Деякі старі Samsung зможуть грати без використання акумулятора – було ексклюзивом Samsung Galaxy S23

Нещодавно представлена лінійка смартфонів Galaxy S23 отримала кілька значних покращень програмного забезпечення. Серед них – функція заощадження акумулятора, при активації якої телефон живиться безпосередньо з розетки під час ігрових сесій. Тепер стало відомо, що ця функція стане доступна для деяких старіших смартфонів Samsung.

Функцію припинення заряджання під час ігор під назвою «Призупинити подачу живлення через USB» можуть активувати користувачі таких смартфонів як Galaxy S22, Galaxy Z Fold 2, 3 і 4 і Galaxy A73 5G. На цих телефонах функція доступна не як системне оновлення, а як оновлення додатка Game Booster. Поки невідомо, чи стане воно доступним для більшої кількості пристроїв у майбутньому.

У налаштуваннях системного додатка Game Booster в телефонах серії Galaxy S23 є опція «Призупинити подачу живлення через USB». Це перемикач, який відключає заряджання акумулятора телефона, коли користувач запускає одну із ігор, доданих до списку в Game Booster. Щоб функція працювала, телефон має бути заряджено щонайменше на 20%.

Завдяки тому, що акумулятор не заряджається, коли ви граєте в ігри з підключеним до зарядки телефоном, смартфон стає продуктивнішим, оскільки менше нагрівається. Також батарея менше зношується, оскільки їй непотрібно одночасно розряджатися і заряджатися, адже живлення надходить безпосередньо із розетки до телефону.

Акумулятор, який заряджається, є одним із найбільших джерел тепла під час гри, а тепло є одним із основних факторів, що скорочує термін служби батареї. Якщо ви звичайний гравець, ви захочете ввімкнути цю функцію, щоб ємність акумулятора деградувала не так швидко.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися