Четвер, 30 Травня, 2024

Директор Huawei прогнозує, що за кілька років залишиться 3-4 виробники смартфонів

Директор підрозділу Huawei Consumer Business Group Річард Ю під час виставки Mobile World Congress у Барселоні сказав, що індустрія мобільних апаратів дуже конкурентна. Через це в довгостроковій перспективі кількість виробників суттєво зменшиться. Сьогодні їх існує кілька десятків, але залишиться усього 3 або 4 вендори, які поглинуть інших.виробників

За словами фахівця, смартфонна індустрія змушена об’єднуватися через те, що для збереження конкурентоспроможності необхідно робити великі інвестиції. Уже сьогодні ті вендори, які мають менше 10% ринку, втрачають гроші на випуску смартфонів. Сама Huawei є третім найбільшим вендором мобільників у світі після Samsung та Apple з часткою ринку в четвертому кварталі 2017 року в 10,2%, за даними IDC та Strategy Analytics.

За словами Ю, невеликі китайські вендори об’єднаються. Але більшість виробників зникне, оскільки не матиме достатньо ресурсів для інвестиції в дослідження, розвиток, маркетинг та бренд на глобальному рівні. «Якщо ваша частка менше 10%, ви не можете бути прибутковим, – каже Ю. – З часткою в 10% ви можете вийти «в нуль», а з часткою понад 15% можна заробляти гроші».

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися