Середа, 29 Листопада, 2023

Директор Ubisoft передбачив, що наступне покоління консолей буде останнім, та сказав, що їх замінить

Директор ігробудівної студії Ubisoft Івс Гелльмот спрогнозував розвиток ігрової індустрії в найближчі роки. За його словами, наступне покоління консолей, яке має з’явитися вже у 2020-х роках, стане останнім. Після цього на арену вийде інша модель розповсюдження ігор.Ubisoft

Ubisoft відома своїми іграми класу AAA, з грою Assassin’s Creed включно. Її капіталізація сьогодні оцінюється на рівні у $2 млрд. Головний офіс компанії розташовується в Монтрей, Франція. Вона також охоплює студії в більш ніж 20 країнах, серед них США, Канада, Іспанія, Китай, Німеччина, Росія, Болгарія, Україна, Румунія та Італія. Ubisoft є одним з найбільших ігрових видавців у Європі.

«Я думаю, ми побачимо ще одне покоління, але існує великий шанс, що крок за кроком ми будемо бачити все менше і менше апаратної частини, – сказав Гелльмот в інтерв’ю виданню Variety. – Із часом, я думаю, стримінг стане доступнішим для багатьох гравців і зменшить необхідність мати вдома велике апаратне забезпечення».

За словами топ-менеджера, «смерть» ігрових консолей буде гарною новиною для великих блокбастерів, таких як Assassin’s Creed та God of War. Це сприятиме швидшому зростанню індустрії ігор рівня AAA. Вони стануть доступнішими, і в них можна буде грати на більшій кількості девайсів, зокрема, на мобільних телефонах і телевізорах без необхідності підключати консоль.

Ігри, які відтворюються на серверах віддалених дата-центрів, можуть здаватися віддаленим майбутнім, але вже сьогодні є сервіси, які дозволяють таким чином грати на слабких комп’ютерах. Клієнт отримує гру у вигляді готового відеопотоку, тому для відтворення потрібен лише швидкий інтернет. Ігрова приставка Playstation має власний подібний стримінговий сервіс Playstation Now. Виробник відеокарт Nvidia також запустив подібну службу Geforce Now. Valve у травні випустила додаток Link, який дозволяє передавати зі свого ПК ігри на мобільний телефон по локальній мережі Wi-Fi.

За словами Гелльмота, подібні сервіси сьогодні є відносно нішевими, але з розвитком технологій вони стануть масовими. «Ми думаємо, це тенденція, яка продовжить еволюціонувати, – каже він. – Згодом технології значно покращаться, що дозволить нам надавати значно кращий сервіс у великих містах».

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися