Директор Ubisoft передбачив, що наступне покоління консолей буде останнім, та сказав, що їх замінить

«Я думаю, ми побачимо ще одне покоління, але існує великий шанс, що крок за кроком ми будемо бачити все менше і менше апаратної частини», – сказав Гелльмот в інтерв’ю виданню Variety.

Директор ігробудівної студії Ubisoft Івс Гелльмот спрогнозував розвиток ігрової індустрії в найближчі роки. За його словами, наступне покоління консолей, яке має з’явитися вже у 2020-х роках, стане останнім. Після цього на арену вийде інша модель розповсюдження ігор.Ubisoft

Ubisoft відома своїми іграми класу AAA, з грою Assassin’s Creed включно. Її капіталізація сьогодні оцінюється на рівні у $2 млрд. Головний офіс компанії розташовується в Монтрей, Франція. Вона також охоплює студії в більш ніж 20 країнах, серед них США, Канада, Іспанія, Китай, Німеччина, Росія, Болгарія, Україна, Румунія та Італія. Ubisoft є одним з найбільших ігрових видавців у Європі.

«Я думаю, ми побачимо ще одне покоління, але існує великий шанс, що крок за кроком ми будемо бачити все менше і менше апаратної частини, – сказав Гелльмот в інтерв’ю виданню Variety. – Із часом, я думаю, стримінг стане доступнішим для багатьох гравців і зменшить необхідність мати вдома велике апаратне забезпечення».

За словами топ-менеджера, «смерть» ігрових консолей буде гарною новиною для великих блокбастерів, таких як Assassin’s Creed та God of War. Це сприятиме швидшому зростанню індустрії ігор рівня AAA. Вони стануть доступнішими, і в них можна буде грати на більшій кількості девайсів, зокрема, на мобільних телефонах і телевізорах без необхідності підключати консоль.

Ігри, які відтворюються на серверах віддалених дата-центрів, можуть здаватися віддаленим майбутнім, але вже сьогодні є сервіси, які дозволяють таким чином грати на слабких комп’ютерах. Клієнт отримує гру у вигляді готового відеопотоку, тому для відтворення потрібен лише швидкий інтернет. Ігрова приставка Playstation має власний подібний стримінговий сервіс Playstation Now. Виробник відеокарт Nvidia також запустив подібну службу Geforce Now. Valve у травні випустила додаток Link, який дозволяє передавати зі свого ПК ігри на мобільний телефон по локальній мережі Wi-Fi.

За словами Гелльмота, подібні сервіси сьогодні є відносно нішевими, але з розвитком технологій вони стануть масовими. «Ми думаємо, це тенденція, яка продовжить еволюціонувати, – каже він. – Згодом технології значно покращаться, що дозволить нам надавати значно кращий сервіс у великих містах».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я