Понеділок, 27 Травня, 2024

Дітей зробили приманкою для збільшення переглядів на YouTube

Блогери на YouTube знайшли спосіб підвищення кількості переглядів своїх відео. Аналітики центру Pew Research Centre провели аналіз відеороликів і з’ясували, що більше переглядів набирають матеріали, в яких є діти.

За даними аналітиків, відео з дітьми до 13 років мають у середньому втричі більше переглядів, ніж інший контент. Такі ролики займають позиції найпопулярнішого контенту на платформі. При цьому за кількістю такі ролики значно поступаються звичайним відео.

Аналітики Pew переглянули активність 44 000 каналів YouTube, які мають понад 250 000 підписників. Лише 2% із 243 000 завантажених за перший тиждень 2019 року відео мали в ролях дитину до 13 років. Але ці ролики збирали в середньому 298 000 переглядів, тоді як звичайний контент без участі дітей набирав 97 000 переглядів. Канали, які завантажили хоча б одне відео з дитиною, також мають більшу аудиторію – 1,8 млн проти 1,2 млн у каналів, які працюють без дітей.

У YouTube прокоментували дослідження, сказавши, що не можуть аналізувати методологію та результати аналітиків. Відеосервіс також додав, що найпопулярнішими категоріями є відео в жанрах комедії, спорту, музики та порад.

Блогери активно користуються дітьми в ролі приманки для збільшення переглядів. Наприклад, канал The Ace Family зібрав майже 16 млн підписників на такому контенті. Блогер Джейк Пол, відомий своїми пранками, запросив сім’ю з чотирирічною дитиною пожити у себе, щоб він міг транслювати відео разом з малюком.

Популярність відео означає не лише збільшені заробітки блогерів, а й приваблення сексуальних збоченців. У США Федеральна торгова комісія вже проводить розслідування безпеки дітей на YouTube. Сам відеохостинг відключає коментарі для відео, в яких знімаються діти.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися