Дитячий майданчик перетворили на контролер відеоігор

Якщо діти проводять надто багато часу за комп’ютерними розвагами та мало гуляють на вулиці, то не потрібно забирати у них смартфон чи планшет. Достатньо скористатися гаджетом Hybrid Play, який перетворить будь-який ігровий майданчик на контролер відеоігор. З ним дітлахи зможуть гойдатися та кататися і при цьому керувати віртуальними персонажами на своєму мобільному пристрої.

Щоб перетворити гойдалки на ігровий контролер, необхідно прикріпити сенсор Hybrid Play до них. Це маленький комп’ютер, захищений від пилу, вологи та ударів. У нього вбудовано акселерометри, гіроскопи, інфрачервоний сенсор та Bluetooth. Цей набір дозволяє перетворювати рухи гойдалок на сигнали управління, які відправляються на смартфон чи планшет. Там спеціальна утиліта конвертує їх у натиснення клавіш.

Система Hybrid Play підтримує гаджети на базі iOS та Android та постачатиметься з набором сумісних ігор. Однак купити її сьогодні не можна – розробники лише збирають кошти на Indiegogo для запуску у виробництво. Перші поставки заплановані на квітень наступного року за ціною $99.