Субота, 24 Лютого, 2024

Дизайн Samsung Galaxy S9 може суттєво змінитися

В інтернеті з’явилася перша порція чуток про майбутній флагман Samsung Galaxy S9, який мають показати на початку наступного року. Точних деталей його характеристик поки ще немає, однак відомо, що компанія зробить відразу кілька істотних змін у дизайні апаратів. Вони стосуватимуться як зовнішності, так і функціональності.

Galaxy S9

Майбутні смартфони мають великі шанси позбутися традиційного роз’єму під навушники. Тенденцію на відмову від 3,5-міліметрового порту розпочала Apple попри бажання самих користувачів. Існує версія, що так компанії пробують наростити прибуток за рахунок аксесуарів, тому незручності звичайних користувачів відходять на другий план. Google зі своїми Pixel 2 вже також позбулася цього роз’єму. Samsung цілком може піти слідом за модою.

Іншою суттєвою зміною буде площа екрана, яка стане ще більшою. Практично зникне нижня межа рамки, оскільки в компанії не залишають надій на те, що сканер відбитків вдасться впровадити під екран.

Задня панель також зазнає масштабної переробки. Навіть якщо сканер відбитків залишиться там, загальне розташування елементів буде не таким, як у нинішніх Galaxy S8 і Galaxy Note 8. Експерти припускають, що воно швидше буде, як у їхніх молодших братів з лінійки Galaxy A. Такий підхід викликає набагато менше нарікань, ніж вибраний для топових апаратів.

Окрім цього, гаджет матиме модульну структуру, процесор Snapdragon 845 та 4 ГБ оперативної пам’яті. Ціна Galaxy S9 очікується на рівні $725, а перші поставки – у березні 2018 року.

Інформація про майбутні Galaxy S9 поки неофіційна. Самі смартфони знаходяться на далекому від фінальної стадії етапі розробки.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися