Дизайнер запропонував смертельно хворим симулятор смерті

Його ідея полягає в тому, що, одного разу переживши власну смерть, іншого разу вони будуть боятися менше. Саме тому дизайнер створив симулятор смерті.

Френк Колкман придумав, як можна полегшити смертельно хворим людям очікування неминучого. Його ідея полягає в тому, що, одного разу переживши власну смерть, іншого разу вони будуть боятися менше. Саме тому дизайнер створив симулятор смерті.

Експериментальний пристрій показали на виставці дизайну Dutch Design Week, яка пройшла днями. Гаджет під назвою Outrospectre використовує віртуальну реальність, щоб познайомити користувачів з відчуттями, які супроводжують реальну смерть.

смерті

Як візуальний супровід використовується відеозапис реального оточення, а не комп’ютерна графіка. Користувач стоїть перед головою робота, яка в кожному оці має 3D-камеру. Сама голова змонтована на візку, який може вільно переміщуватися. Робот також має вбудовані мікрофони для підсилення відчуття положення тіла.

На голові користувача знаходиться шолом віртуальної реальності, який транслює стримінгове відео. У ньому показується, як тіло «пливе» все далі від спостерігача.

«Наш мозок використовує ледь помітні відмінності в часі та темброві для ідентифікації джерела звуку, напряму та відстані до нього, – розповідає Колкман. – Те саме справедливе для відеопотоку. Прибравши вуха від тіла та розмістивши їх в іншому місці, можна «хакнути» відчуття положення та присутності».

Останнім елементом симулятора смерті є автоматичний молоток, який б’є по грудях щосекунди для імітації серцебиття. Так воно відчувається краще.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я