П’ятниця, 14 Червня, 2024

YouTube продовжує вивчати ідею продажу роздільної якості відео за гроші – тестується 1080p Premium

Схоже, у YouTube дійшли висновку, що, зробивши відео у роздільній здатності 4К доступним лише за гроші, відеохостинг не отримає великих прибутків. Тому в компанії почали експериментувати з більш «народними» форматами. Популярна роздільна здатність 1080p на YouTube скоро може розділитися на дві пропозиції: погіршену 1080p для безкоштовних користувачів та поліпшену 1080p Premium для платних.

Про тестування нового формату повідомив один з користувачів форуму Reddit, який помітив нове налаштування якості відео 1080p Premium із «Покращеним бітрейтом».

Точної інформації про параметри відеопотоку 1080p Premium невідомі. Але експерти AndroidPolice припускають, що з його запровадженням YouTube зможе більше заробляти на безкоштовних користувачах. Адже відеохостинг витрачатиме менше грошей на пересилання доступного для них відео 1080p пониженої якості.

Про таку версію свідчать повідомлення користувачів про те, що останнім часом бітрейт для певних відео YouTube був нижчим, що могло бути наслідком того, що компанія розділила відео 1080p на кілька рівнів залежно від бітрейту.

Бітрейт визначає, наскільки великий цифровий відеофайл і наскільки мало або наскільки він стиснутий під час потокового передавання — тут щовище, то краще.

За 12 доларів на місяць YouTube Premium видаляє рекламу з відео та дає доступ до фонового відтворення, завантаження відео в режимі офлайн і YouTube Music Premium. У своєму звіті про прибутки за четвертий квартал 2022 року материнська компанія Google Alphabet повідомила, що кількість підписок на YouTube Music і Premium зросла до рекордних 80 мільйонів користувачів. Компанія також повідомила, що в 2023 році планує більше інвестувати в свої пакети підписок на YouTube.

У жовтні минулого року деякі користувачі сайтів Reddit і Twitter почали помічати, що на iOS сервіс YouTube повідомляв їм, що для перегляду відео в роздільній здатності 4K (2160p) користувач повинен мати платний акаунт YouTube Premium.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися