Середа, 19 Червня, 2024

Як МТС модернізує свою мережу

МТС не припиняє роботи з покращення своєї мережі та підготовки її до 3G та 4G. Заходи з модернізації та будівництва торкнулися всіх елементів мережі: у першому півріччі 2015 року інвестиції «МТС Україна» в мережу перевищили 4 млрд грн.

Фахівці оператора модернізували близько 60% радіочастини мережі в межах підготовки до запуску власного 3G-покриття. Вони замінили базові станції та контролери на найсучасніше обладнання збільшеної ємності, що вже привело до двократного збільшення обсягів трафіку в регіонах з оновленим обладнанням.

Оператор побудував нові транспортні мережі, у результаті чого їхня пропускна здатність збільшилася в 10 разів. «МТС Україна» також ввела в експлуатацію нову пакетну мережу – ядро мережі для надання послуг мобільного інтернету – в п’яти найбільших містах України, вп’ятеро збільшивши продуктивність пакетної мережі.

Також запущено внутрішні 3G-рішення для забезпечення покриття всередині будівель у Києві, Львові, Харкові та Одесі, що необхідно для забезпечення повного покриття при запуску 3G-мереж.

Загальна сума інвестицій за 2015 рік складе більше 7,3 млрд грн. Основні кошти будуть спрямовані на розвиток мереж 3G.

 

1 коментар

  1. Сплошная вода и никакой конкретики… и о запуске outdoor 3g ни слова(
    МТС, не надо так…

Comments are closed.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися