Субота, 13 Липня, 2024

Для Apple антивірусів уже не існує

За словами розробника антивірусних рішень для iOS Intego, минулої ночі з App Store (магазину програм для iPhone та iPad) повністю вилучили категорію, яка містила антивірусні програми й антишпигунське ПЗ. Ті, хто вже має антивіруси, зможуть і надалі отримувати оновлення вірусних баз. А ось самі утиліти через нові обмеження Apple оновлюватися більше не будуть.

Тепер за запитом «антивірус» магазин відображає кілька варіантів зі схожими назвами, серед них мобільні версії відомих в індустрії продуктів від McAfee і Zonealarm, однак жодне з доступних рішень не є антивірусом у звичному розумінні. Завдання цих програм зводиться до захисту даних користувача і запобігання крадіжки пристрою, a також блокування відомих шкідливих сайтів. Що стосується App Store для комп’ютерів та ноутбуків Apple, то його ці нововведення поки не торкнулися.

Експерти пояснюють зникнення цілої категорії програм для iOS відсутністю потреби в них. Наприклад, не так давно Apple відмовилася від пропозиції відомого виробника антивірусів «Лабораторії Касперського» випустити версію свого продукту для iOS.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися