Понеділок, 24 Червня, 2024

Для жінок випустили віртуальну косметику для соцмереж, месенджерів, відеодзвінків

Жінкам вже не обов’язково витрачати час перед дзеркалом, щоб косметикою підкреслити свою привабливість для відеоконференції чи селфі для соцмережі. Косметичний бренд L’Oreal Paris випустив віртуальну косметику Signature Faces. Вона сумісна з Instagram, Snapchat, Snap Camera, Google Duo, Houseparty, Zoom, Microsoft Teams, Hangouts.

З технічного боку віртуальна косметика Signature Faces є звичайними фільтрами, які доступні тривалий час в багатьох програмах. Фільтри L’Oreal розробив один з експертів цього бренду Вал Гарланд та креативне агентство VIRTUE.

В рамках свого проекту L’Oreal пропонує 10 фільтрів. Серед них – «об’ємні капсули» (3D-крапки хрому, перлів і блиску, які прикрашають повіки і вії), «пухкий постріл» (мазок блиску на повіках і губах) і «вогнений сірник» (димчасті тіні для повік в стилі заходу сонця з відповідною матовою помадою і туманними рум’янами).

Використання віртуальної косметики Signature Faces безкоштовне, а розробники обіцяють вигляд як у реального макіяжу. В Instagram, наприклад, скористатися фільтрами можна через профіль L’Or?al. Досить тапнути на екрані та накласти фільтр на обличчя, після чого – зробити фото або відеоролик. На комп’ютері скористатися новинкою можна у Snap Camera. Після встановлення цього додатку віртуальний макіяж стане доступний і в програмах відеоконференцій.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися