П’ятниця, 1 Березня, 2024

До Word, Excel, PowerPoint доведеться звикати наново – Microsoft готує значний редизайн

Схоже, найближчими місяцями з користувачами пакета Microsoft Office може повторитися історія майже десятирічної давнини. У середині 2000-х років Microsoft навіть доводилося створювати сторінки із заголовком «Де всі меню та інструменти?», щоб допомогти розгубленим користувачам. Адже з переходом із Office 2003 на Office 2007 користувачі опинилися перед зовсім новим інтерфейсом. Схоже, користувачам програм Word, Excel, PowerPoint ще раз доведеться звикати до них наново: Microsoft готує значний редизайн інтерфейсу додатків пакета Office.

Компанія повідомила, що її пакет офісного програмного забезпечення отримує нову тему за замовчуванням. Зміна вплине на Microsoft Word, Excel, PowerPoint і Outlook.

Софтверний гігант поки мало що розкрив про заплановану зміну інтерфейсу. Але запропонував кілька підказок щодо того, що варто очікувати.

Крім нової теми за замовчуванням, яка, ймовірно, спричинить за собою ґрунтовний редизайн усього пакету Microsoft Office, також згадується «нова палітра кольорів». Вона спрямована на те, щоб надати користувачам більше можливостей для налаштування зовнішнього вигляду програмного забезпечення.

Також є оновлена товщина рядків за замовчуванням, що дає змінений вигляд під час відкриття та редагування документа чи файлу. Але компанія також зазначила, що її новий шрифт за замовчуванням, Aptos, буде включено вперше.

Aptos належить до сімейства шрифтів sans serif – сімейства, відомого простими літерами, рівними штрихами та розбірливістю. Цей новий стандартний шрифт має зробити додатки Microsoft більш доступними.

Компанія також хоче підкреслити, що, як і попередні стандартні шрифти Calibri, Times New Roman і Arial, новий Aptos не буде обов’язковим і користувачі й надалі зможуть вибирати з десятків інших шрифтів.

Попередній перегляд нової теми за замовчуванням уже відкритий для користувачів комп’ютерів у Windows і Mac, а також для веб-користувачів. Він також доступний для Android та iOS, і Microsoft сподівається розпочати повне впровадження у вересні 2023 року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися