Вівторок, 25 Червня, 2024

Додаток BlaBlaCar стане платним для пасажирів

blablacar

Подорожувати з використанням популярного сервісу BlaBlaCar стане дорожче. Ця служба почне брати гроші з пасажирів. Забронювати місце на одну людину тепер можна буде за 20% від вартості однієї поїздки.

Система оплати послуг сервісу, за інформацією видання «НВ Бізнес», з’явиться вже за кілька місяців. Це означає, що користувачам доведеться підтверджувати свою особистість. Як приклад у компанії наводять Туреччину, де недавно почала працювати система ідентифікації користувачів через урядовиій API-інтерфейс, а в Індії – через скан-копії документів, які посвідчують особу.

В українському відділенні BlaBlaCar пояснили нововведення тим, що такий принцип вже працює практично у всіх західноєвропейських країнах. Окрім цього, у компанії обіцяють, що це дозволить активніше впроваджувати інновації.

Раніше BlaBlaCar пробував заробляти на корпоративних послугах для компаній, преміальних послугах, рекламі та передплаті, але ці способи не виправдали себе.

А про власний досвід мандрівки з використанням BlaBlaCar читайте в матеріалі «До Варшави через BlaBlaCar». Привід для поїздки був приємний, але спонтанний – «Дніпро» вийшов до фіналу Ліги Європи, і захотілося відвідати вирішальний матч турніру у Варшаві.

1 коментар

  1. Спочатку для рекламі вони прикинулися добродіями, але на справді вийшло во вони звичайні шахраї!
    Якщо поразувати Відстань поїздки затрати на бензин і вказані на сайті ціни і ще + заплатити за бронювання, то вийде що вони накручують в 2…3 рази ціну.
    Перевіряв дешевше їхати маршруткою, до речі, зараз їздять комфортабельні мерседеси.
    Крім того цей метод подорожування дуже не надійний, і ніхто вам не компенсує втрачені години і нерви через запізнення чи поломку приватного авто.

Comments are closed.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися