Неділя, 26 Травня, 2024

Новий стандарт Wi-Fi Easy Mesh дозволить об’єднувати роутери різних виробників

Активні користувачі Wi-Fi знають, що можна об’єднати кілька бездротових роутерів в єдину мережу для «килимового» покриття будинку. При цьому було одне суттєве обмеження: девайси потрібно було купувати від одного виробника. Однак альянс Wi-Fi Alliance працює над технологією Easy Mesh, яка дозволить змішувати бренди в єдину мережу.Easy Mesh

Для об’єднання роутерів різних виробників в одній мережі Wi-Fi необхідно, щоб девайси підтримували Easy Mesh. Прогнозується, що вона повинна розширити популярність «килимових» мереж Wi-Fi, будувати які сьогодні часто дорого.

Стандарт Easy Mesh не обов’язковий для впровадження. За попередньою інформацією, ще жоден виробник роутерів не оголосив про його реалізацію у своїх девайсах.

У Wi-Fi Alliance, утім, вірять, що Easy Mesh стане популярним. Адже з ним користувачам простіше буде вибрати собі роутер, що вважається альянсом важливою конкурентною перевагою. Прихильниками Easy Mesh також можуть стати провайдери дротового доступу, які часто надають своїм клієнтам роутери. Впровадження цієї технології дозволить таким операторам працювати гнучкіше.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися