Додаток дозволив смартфонам Android стримити музику через AirPlay

Програма AirMusic дозволяє з гаджетів Android стримити музику на пристрої з технологіями AirPlay, Google Cast, Roku, DLNA, Sonos, AllPlay, Samsung Multiroom, FireTV

Власники гаджетів на Android можуть пересилати потокову музику на пристрої Apple. Останні працюють через технологію AirPlay, яка офіційно недоступна поза межами екосистеми Apple TV. Для цього потрібно лише встановити на Android спеціальний додаток.

Програма AirMusic дозволяє з гаджетів Android стримити музику на пристрої з технологіями AirPlay, Google Cast, Roku, DLNA, Sonos, AllPlay, Samsung Multiroom, FireTV. Причому потокову трансляцію можна вести на усі ці технології одночасно.

Для роботи AirMusic потрібно мати смартфон Android з повними правами користувача (рут-доступом) або смартфон з Android 10 чи новіше (в цій версії необхідні функції доступні з обмеженими звичайними правами корситувача).

AirMusic використовує досить кмітливий принцип – програма записує екран гаджета Android, включаючи звуковий потік. Останній вона транслює на інші девайси.

Програма доступна в Play Store у двох варіантах. Пробна версія дозволяє транслювати музику протягом 10 хвилин, а також вона дещо спотворює якість звучання. Можна необмежену кількість разів перезапускати сесію. Платна версія за $4,49 позбавляє таких обмежень.