П’ятниця, 12 Липня, 2024

Як організувати конференц-зв’язок у Skype

Комунікатор від Microsoft дозволяє одночасно спілкуватися групою до 25 учасників незалежно від того, де вони знаходяться. І ось як просто запустити конференц-зв’язок на Skype.

Підключення учасників

Його особливістю є те, що колегам навіть не потрібно при цьому мати акаунт Skype. Якщо ж необхідно одночасно розмовляти з більшою кількістю людей, тоді можна скористатися можливостями бізнес-версії Skype for Business.

Щоб розпочати конференц-зв’язок, необхідно спершу створити список контактів. Для цього при роботі в Skype для Windows натисніть комбінацію кнопок Ctrl+N. Користувачі Skype для Mac можуть натиснути меню «Файл» –> «Нова розмова». З’явиться список контактів, які можна додати в групу для конференції.

Якщо в адресній книзі Skype записані не всі учасники, натисніть «Відмінити» та скопіюйте посилання на новостворену групу. Відправте його колегам електронною поштою чи іншим зручним способом.

Приєднатися до конференції можна навіть без акаунту Skype, для чого достатньо натиснути на отримане посилання. Стати гостем наради, не маючи облікового запису, можна на платформах Windows чи Mac. При роботі з мобільних пристроїв Windows Phone, iOS чи Android знадобиться клієнт Skype та обліковий запис у ньому.

Якщо ж комусь із учасників без акаунту Skype потрібно приєднатися до конференції, тоді йому можна просто подзвонити. Для цього необхідно мати гроші на рахунку Skype Credit чи передплачені хвилини. Щоб здійснити дзвінок із комунікатора Microsoft на мобільний телефон, необхідно ввести останній як контакт Skype та додати його до інших учасників у конференц-групі.

Початок конференції

Після приєднання всіх учасників наради її можна почати, натиснувши кнопку «Голосовий дзвінок». Колеги отримають вхідний виклик, відповідь на який підключить їх до конференції.

Натиснення на посилання наради Skype також приєднає до співбесіди. При цьому якщо на комп’ютері Windows або Mac не встановлений клієнт комунікатора Microsoft, у браузері відкриється веб-версія Skype for Web. У ній можна авторизуватися як звичайно за допомогою свого облікового запису. Без останнього можна лише спостерігати за нарадою в режимі гостя.

Якщо натиснути посилання на нараду Skype на мобільному пристрої без цього комунікатора, гаджет відкриє магазин утіліт, де його можна завантажити.

За матеріалами: Microsoft Daily

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися