Додаток Google Art Selfie покаже, чи є ваш портрет в музеї

Якщо захочеться дізнатися більше про зображення – можна натиснути на нього та дізнатися інформацію про картину та її автора.

Програма Google Arts & Culture є одним з найкращих віртуальних провідникім по музеям, і в січні вона привернула увагу мільйонів користувачів новою функцією. Нещодавно цю функцію відділили в окремий додаток Google Art Selfie. Це інструмент, який покаже ваших двійників або дуже схожі на вас портрети у найвідоміших музеях світу.

Art Selfie працює на основі технології машинного зору та машинного навчання від Google. Коли користувач робить селфі, додаток порівнює його обличчя із зображеннями на полотнах відомих художників. За кілька секунд вона показує набір картин і відсоток схожості намальованого обличчя з обличчям користувача.

Якщо захочеться дізнатися більше про зображення – можна натиснути на нього та дізнатися інформацію про картину та її автора.

Google Art Selfie, на відміну від попереднього варіанту пошуку двійників у музеях, працює не лише в США. Додаток має бути доступним у глобальному масштабі. Він також має стати опцією у Google Lens, а аткож працювати через Google Assistant та Google Photos.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я