Що готує Android 10: попередження про проблеми із запуском додатків

Уже з випуском Android 9 у Google розпочали політику навмисного підштовхування користувачів до оновлення,

Дев’ята версія Android лише спромоглася зайняти 0,1% пристроїв з цією ОС, а вже стала відома перша інформація про її наступника. Однією з головних особливостей майбутньої Android 10 буде попередження користувачів про можливі проблеми при запуску старих програм.

Уже з випуском Android 9 у Google розпочали політику навмисного підштовхування користувачів до оновлення, унеможливлюючи роботу зі старими версіями програм. Додатки у Play Store повинні будуть використовувати програмний інтерфейс API, який не старше одного року від найсвіжішого релізу ОС. Учасники Android Open Source Project повідомляють, що у Android 10 реалізували сповіщення про можливі проблеми із більш старими додатками. Особливо постраждають програми, які розроблювали за часів Android 5.1 Lollipop та раніше.

У попередженні буде говоритися про те, що додаток було створено для старої версії Android, тому воно може працювати некоректно з Android 10. У разі запуску такого додатка користувачам запропонують пошукати оновлення або зв’язатися з розробниками.

Про повну заборону запуску подібних додатків мова поки не йде. Однак до виходу Android 10 залишається ще близько року і, зважаючи на вимоги Google, вона цілком може статися.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я