Додаток Microsoft Seeing AI для сліпих описує оточення голосом

Додаток на базі технологій штучного інтелекту аналізує оточення і голосом розповідає про розташовані поруч об'єкти і людей

Компанія Microsoft випустила додаток Seeing AI, який буде корисний сліпим і слабозрячим. Ця програма покликана допомогти людям краще орієнтуватися у своєму оточенні.

Seeing

Додаток на базі технологій штучного інтелекту аналізує оточення і голосом розповідає про розташовані поруч об’єкти і людей. Воно здатне швидко розпізнавати і зачитувати короткі написи, працювати з документами, розпізнає товари за штрихкодом, картинки в інших додатках. Якщо сфотографувати і зберегти обличчя людей, додаток зможе їх впізнавати. Програма також може розпізнавати обличчя людини та видавати інформацію про її можливий вік, стать і емоції. Ще одна можливість – загальний словесний опис оточення.

Додаток Seeing AI доступний для безплатного завантаження для iOS. Завантажити його можна в App Store за посиланням https://itunes.apple.com/us/app/seeing-ai-talking-camera-for-the-blind/id999062298, але поки тільки в американському розділі.