Середа, 22 Травня, 2024

Google випустив програму для створення резервних копій ПК

У Google минулого місяця оголосили, що хочуть дати користувачам можливість робити запасні копії даних зі своїх комп’ютерів. Днями пошуковий гігант випустив відповідну програму Backup and Sync. Ця програма має замінити в майбутньому окремі утиліти Google Drive та Google Photos. Але головною відмінністю нової розробки стане те, що вона дозволить користувачам зберігати в хмарному сховищі не окремі файли, а увесь свій комп’ютер.

Читайте такожЯк скористатися вбудованою у Windows 10 системою резервування файлів

Backup

Додаток автоматично завантажує всі вибрані файли та папки на «хмарний» диск Google Drive або Google Photos. Інструмент працює з обома сервісами. При цьому так само, як і на мобільному, можна вибрати, щоб додаток безплатно завантажував оптимізовані відео та фотографії. У цьому разі вільний обсяг на «хмарному» диску не зменшуватиметься. Або можна вказати, щоб додаток завантажував матеріали в оригінальній якості, але тоді вільний обсяг буде зменшуватися. Окрім цього, можна синхронізувати файли у Drive і користуватися ними через файловий менеджер.

Читайте такожЯк налаштувати одночасне резервування в Dropbox та Google Drive

За замовчуванням Backup and Sync запропонує 15 ГБ безплатного дискового простору. Додаткове місце буде доступно за абонентську плату. Обсяг у 100 ГБ обійдеться в $1,99 в місяць або $19,99 в рік. Простір в 1 ТБ можна отримати за $9,99 в місяць чи $99,99 на рік.

Завантажити додаток Backup and Sync можна за посиланням https://www.google.com/drive/download/

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися