Понеділок, 4 Грудня, 2023

Як полагодити пошук у Windows 10, якщо він видає неправильні результати

У Windows 10 є вбудований пошук, який має пришвидшити роботу на ПК. Він стежить за встановленими програмами, службовими файлами тощо. Завдяки цьому, набираючи запити у пошуковому рядку, можна суттєво пришвидшити доступ до програм, файлів та їхнього змісту. Але буває так, що пошук збоїть та починає видавати застарілі результати. Наприклад, у ньому можуть бути посилання на вже видалені файли або відсутні свіжі встановлені програми. У такому разі пошук потрібно полагодити – переіндексувати.

Спершу переконайтеся, що служба взагалі працює. Для цього запустіть файл services.msc, який знаходиться за адресою Windows\System32. У диспетчері служб знайдіть службу Windows Search і подивіться на її статус – він повинен бути «Працює». Якщо вона зупинена – клацніть по ній та вкажіть тип запуску «Автоматичний». Після цього вручну запустіть службу кнопкою «Запустити».

Далі відкрийте «Панель управління» та перейдіть у розділ «Параметри індексування». Виберіть пункт «Додатково» та натисніть кнопку «Перебудувати». Зачекайте, поки пошук перебудує свій індекс.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися