Неділя, 14 Квітня, 2024

Додаток Samsung захистить дитячі очі від моніторів

Занадто близький перегляд планшетів та смартфонів може негативно позначитися на очах. Це особливо актуально для дітей, які розвиваються, і Samsung хоче їх захистити. Для цього компанія створила додаток, який не дозволить малечі «водити носом» по дисплею.

За даними Samsung, близький перегляд екрана може призвести до синдрому комп’ютерного зору. Він супроводжується головними болями, затуманенням зору, сухістю очей, втомою, напругою мозку, а також пошкодженням рогівки.

Щоб уберегти дітей від таких небезпек, Samsung створив утиліту Samsung Safety Screen (SSS). Вона в дружній манері змушує дітей тримати смарт-пристрої на безпечній відстані. При запуску додаток працює у фоні і не заважає іншим програмам. Але як тільки дитина занадто наближує девайс до обличчя, він блокує екран. На цій заставці з’являється анімований персонаж, який пропонує відсунути дисплей на безпечну відстань. Коли дитина виконає цю умову, блокування автоматично зникає.

Програма Samsung Safety Screen сумісна з усіма гаджетами на Android 4.3 та вище і для роботи потребує наявності фронтальної камери. Завантажити її можна в Google Play.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися