Додаток YouTube почав показувати, скільки часу на день власник дивився відео

Статистика переглядів доступна в останніх версіях додатку YouTube в меню власного акаунту. Окрім інформації про щоденно витрачений час тут також міститимуться відомості про попередній день та загалом за минулі сім днів.

У травні YouTube в рамках програми «цифрового благополуччя» запустив функцію, яка нагадує вставати з ліжка, робити перерви, менше дивитися відео. Нещодавно Google додав до цього списку ще одну опцію, яка дозволяє дізнатися точний витрачений щодня час на перегляд відеороликів через додаток.

Статистика переглядів доступна в останніх версіях додатку YouTube в меню власного акаунту. Окрім інформації про щоденно витрачений час тут також міститимуться відомості про попередній день та загалом за минулі сім днів. Додаток також розрахує середній час, який користувач щодня витрачає на перегляд відео. При цьому для обрахунку не долучають музичні ролики.

У новій версії додатка YouTube також з’явилася опція «тихих годин», під час яких програма не турбуватиме своїми сповіщеннями. Час прийому пуш-нотифікацій можна встановити в налаштуваннях.