Огляд гри Black Survival. Повний «сурвайвл» набір

Гра приваблює своїм продуманим геймплеєм і хорошою реалізацією «сурвайвл» фішок

Black Survival – нестандартне поєднання аніме і сурвайвл-рпг, яке, між тим, сподобається далеко не всім геймерам. Гра переносить нас на невідомий острів, який, судячи з усього в недавньому минулому пережив катастрофу і пропонує поборотися за виживання з НПС.

Аніме-персонажі і брак візуальних ефектів

В Black Survival персонажі промальовані в стилі аніме. Гравцеві доступно на вибір кілька «героїв», яких спочатку потрібно купити за ігрову або реальну валюту. При цьому дещо дивно виглядає поєднання похмурих локацій і мультяшних аніме-героїв з рапірами і в міні-спідницях.

HUD пророблений якісно, всі елементи інтерфейсу добре відображаються і зручно розташовані, тому не викликають незручностей під час гри. Візуальних ефектів небагато, за винятком «закривавленого» екрану при отриманні пошкоджень і кількох менш значних дій.

Картинки місцевостей теж продумані і промальовані, але … статичні. Тобто, ви потрапляєте на локацію і бачите намальовану, скажімо занедбану школу, і цей малюнок не змінюється в принципі. Динаміка (нові предмети і вороги) з’являються за рахунок появи спливаючих вікон та «несподіваних» персонажів.

Повний «сурвайвл» набір

На відміну від графіки, геймплей в Black Survival цілком на рівні. Геймер отримує всі можливості класичного виживастика, зокрема:

  • Можливість бродити по локаціях;
  • Пошук предметів;
  • Меню для крафту;
  • Битви з ворогами (людьми і тваринами);
  • Відновлення за рахунок їжі та відпочинку;

Персонаж може спокійно переміщатися між усіма районами острова в пошуках потрібного предмета або безпечного місця для відпочинку.

При цьому спостерігається логічний взаємозв’язок між предметами і місцями їх знаходження, так в лісі велика ймовірність знайти їжу, а в житловому районі багато інструментів і примітивної зброї типу ножів.

В ході переміщення в правій нижній частині екрана з’являються спливаючі вікна, які попереджають про шум, постріли або інші явища. Це корисно, якщо ви не бажаєте зустрічатись з іншими персонажами (само собою, недружелюбно налаштованими).

Щоб привнести в гру елементи екшн і змусити гравця частіше і швидше тапати по екрану, введена ще одна фішка – локації поступово знищуються. У випадковому порядку на деяких місцевостях відображається час до самознищення, після якого повернутися туди буде неможливо. За рахунок зменшення кількості районів персонажам доводиться все частіше перетинатися і битися один з одним. Суть гри зводиться до того, щоб залишитися «останнім вцілілим».

В залишку

Black Survival приваблює своїм продуманим геймплеєм і хорошою реалізацією «сурвайвл» фішок. Сюжет як такий в грі відсутній (та й чи потрібен він?), зате є можливість виконувати квести і просто бігати по локаціях, намагаючись не загинути у режимі «фрі плей». При цьому проект має потенціал стати не просто «грою на раз», а затягнути на кілька днів, а то і тижнів. На думку автора дещо відштовхує візуалізація, зокрема поєднання аніме і похмурої атмосфери, але на колір і смак…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я