П’ятниця, 19 Липня, 2024

Дріт навушників Google пропонує стискати і так керувати музикою

У часи, коли виробники, з Google включно, штовхають користувачів купувати бездротові навушники, інженери пошукового гіганта вдосконалили дротові навушники. Вони запропонували зробити дріт чутливим до натиснень і керувати відтворенням музики, стискаючи його.

У Google запропонували використовувати обплетення I/O braid із вбудованими сенсорами, які розпізнають стискання, постукування, щипки, свайпи. Конструктивно обплетення складається з ємнісних та провідникових компонентів, інтегрованих у звичайний текстиль. Волокна простягаються на всю довжину дроту і мають спіральне намотування, що забезпечує чутливість у будь-якому місці.

Для сигналізації про натиснення в обплетення також інтегроване оптоволокно, завдяки якому кабель світиться при взаємодії з користувачем.

Проект обплетення I/O braid є дослідницьким експериментом, але розробники вже шукають способи інтеграції у споживацьку електроніку. Наприклад, такий кабель дозволить керувати зовнішніми колонками. Також можна вбудовувати I/O braid в тканину одягу для керування музикою на смартфоні.

Розпізнаванням типу дотиків займається штучний інтелект. При підготовці демонстраційного варіанта Google запросила добровольців для тренування нейромережі. Точність розпізнавання становить 94%.

Перші користувачі I/O braid кажуть, що цей інтерфейс є дещо зручнішим за звичайні кнопки, які можна спостерігати на дротах гарнітур. Наприклад, регулювати гучність скручуванням дроту з I/O braid у них виходило швидше, ніж натискати кнопки.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися