Створили парашут для спасіння дронів, які втомилися літати

Під час серії зі 100 випробувань усі машини приземлялися безпечно.

Австрійська компанія Drone Rescue продемонструвала своє рішення порятунку дронів, щоб вони падали з неба з менш руйнівними наслідками. Це система на основі парашутів, яка, сподіваються розробники, дозволить дронам безпечно літати над скупченнями людей. Сьогодні це заборонено, оскільки дрон при падінні може серйозно травмувати.

Парашутні модулі DRS-5 та DRS-10 показали на виставці Intergeo 2018, яка проходить цими днями у Франкфурті. Вони мають схожу конструкцію, але призначені для дронів різної ваги. Модуль DRS-5 розрахований на апарати вагою до 8 кілограмів, а DRS-10 придатний для машин від 5 до 20 кг.

Система порятунку дронів складається з карбонової клітки, в якій розміщений парашут. У ній також містяться сенсори та елементи управління, які працюють автономно. Модуль здатний за мілісекунди визначити, що дрон завершив контрольований політ, та розгорнути парашут. При розгортанні блок управління модулем відключає двигуни дрона, щоб його гвинти не перерізали парашутні стропи чи не поранили людей після приземлення.

Розроблена система додатково також оснащена «чорною скринькою», яка записує дані польоту, такі як висота та прискорення, а також координати GPS. Отримати доступ до інформації можна через сервіс Drone Rescue, який, кажуть розробники, можуть використовувати страхові компанії.

У Drone Rescue провели тестові випробування модуля DRS-5 в Австрії з дронами до 4 кг. Під час серії зі 100 випробувань усі машини приземлялися безпечно.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я