Понеділок, 24 Червня, 2024

Дрон Ventus не має гвинтів та літає на космічному іонному двигуні

Американський стартап Undefined Technologies почав практичні випробовування свого дрона Silent Ventus. Він не має гвинтів та інших рухомих деталей. В політ його відправляє популярний у космічних апаратах двигун – іонний двигун.

Silent Ventus – це повністю електричний літальний апарат, який завдяки іонному двигуні обіцяє мінімальний рівень шуму. Згідно з Undefined Technologies, дрони комерційної доставки створюють від 85 до 96 дБ шуму, в той час як норми США допускають рівень шуму від 50 до 70 дБ в житлових, промислових і комерційних зонах.

Компанія прагне досягти рівня шуму нижче 70 дБ за допомогою свого Silent Ventus. Тестові польоти тривалістю до двох з половиною хвилин демонструють рівень нижче 85 дБ.

У компанії сподіваються збільшити час польоту та ще більше знизити рівень шуму, щоб дрони можна було використовувати для різноманітних застосувань, включаючи комерційну доставку користувачам, військові операції тощо.

У Undefined Technologies не розкривають інформації про свою технологію. Однак розробники кажуть, що використання їхнього іонного двигуна в атмосферних умовах має продуктивність до 160 відсотків вище у порівнянні з поточними технологіями іонного двигуна.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися