Вівторок, 28 Травня, 2024

Дронам дозволили літати в найбільш завантаженому аеропорту планети

Міжнародний аеропорт Хартсфілд-Джексон Атланта вважається найбільш завантаженим у світі. За даними Міжнародної ради аеропортів, ним користуються понад 100 млн людей на рік. Було б логічно припустити, що керовані невідомо ким дрони можуть викликати катастрофу в такому завантаженому місці, і тому вони заборонені. Але нещодавно в аеропорту дозволили польоти квадрокоптерів.

Від заборони дронів довелося відмовитися через необхідність складання плану споруд у зв’язку з майбутньою реконструкцією. Місто уклало угоду з компаніями 3DR, Autodesk і проектною фірмою Atkins, які виявлять будівлі для знесення та окреслять місця для нових споруд.

Найбільшою проблемою було отримання дозволу Федерального управління цивільної авіації США (FAA). Демонстрація програмно-апаратного комплексу Site Scan на основі дрона для картографування місцевості допомогла переконати FAA, що польоти дронів не становитимуть небезпеки. Проте FAA видало дозвіл на польоти безпілотників за умови, що їхні оператори будуть знаходитися в постійному контакті з керуванням повітряним рухом і погоджувати свої дії з диспетчерами.

Перший політ дрон Site Scan здійснив 10 січня 2017 року повітряному просторі класу В над міжнародною зоною аеропорту. З того часу команда 3DR виконала сім рейсів дрона в зоні аеропорту, отримавши близько 700 знімків території загальною площею 40 гектарів.

admin
admin
Адміністративний акаунт ресурсу. Адміністратор усе бачить, усе править.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися