Щоб гарно заробляти, варто опанувати дронів

Великі технологічні компанії, такі як Amazon та Facebook, відкривають нові вакансії: вони шукають пілотів дронів та інженерів, які зможуть будувати такі машини. За подібну кваліфікацію фірми готові платити їм зарплатню на вищому рівні.

Сьогодні авіаційні органи забороняють використання дронів у комерційних цілях. Однак це може скоро змінитися – адміністрація Federal Aviation Administration (FAA) має пом’якшити ці правила та дозволити польоти на висотах до 100 метрів.  Це, в свою чергу, дасть поштовх цілій індустрії.

За підрахунками асоціації безпілотних літальних апаратів Association for Unmanned Vehicle Systems вже за 10 років після дозволу на комерційне використання дронів з’явиться 100 тисяч робочих місць в індустрії з їхнього обслуговування. При цьому зарплатня таких спеціалістів буде високою – близько $50 або $100 тисяч на рік. Саме стільки, за підрахунками центру безпілотних апаратів в Університеті Північної Дакоти, компанії платять подібним людям сьогодні.

Експерти очікують, що з дозволом на комерційне використання дронів ця індустрія розвиватися дуже швидко, а компанії знаходитимуть нові способи використання цих машин. Технологічні гіганти вже готуються до цього. Наприклад, Amazon хоче доставляти малогабаритні товари на таких літальних апаратах. А Google купив компанію Titan Aerospace, яка будує дронів для польоту на великих висотах.

В свою чергу ВУЗи відкрили профільну підготовку пілотів таких машин. Перший випуск Університету Північної Дакоти вже влаштувалися на роботу в такі профільні організації як Northrup Grumman, Lockheed Martin, General Atomics та Boeing. Цей навчальний заклад відкрив підготовку пілотів та інженерів для дронів ще у 2008 році.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я