Понеділок, 15 Квітня, 2024

Дроти – головний ворог віртуальної реальності

Творець Oculus Rift Палмер Лакі на своїй сторінці у Twitter залишив повідомлення, в якому він говорить про те, що може завадити віртуальній реальності стати популярною. За його словами, серйозною перешкодою можуть стати звичайні дроти, якими шоломи чи окуляри пов’язані з комп’ютерами.

Також Лакі впевнений, що мобільні пристрої віртуальної реальності на кшталт Google Cardboard і Samsung Gear VR стануть популярними швидше за всіх. Адже їхнім головним елементом є смартфон, і тому вони не вимагають проводів. Однак більш цікаві та яскраві проекти можна буде реалізувати на таких пристроях, як Oculus Rift, HTC Vive і PlayStation VR – вони мають окремі дисплеї, але прив’язані до ПК.

«Дуже важливо створювати програмне забезпечення, думаючи про ці обмеження, – стверджує Лакі. – У звичайних користувачів не буде «кабельної прислуги». Я особисто витратив купу часу в цій ролі, танцюючи з кабелями навколо користувача, щоб дозволити йому повністю зануритися у віртуальну реальність».

Причина такої позиції Лакі в тому, що в іграх, в яких потрібно буде рухатися, користувачі ризикують заплутатися в проводах і впасти. Тому експерт вважає, що в поточному вигляді пристрої віртуальної реальності безпечніше використовувати в сидячому положенні.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися