Дротові навушники втрачають популярність

listen the music with wireless headphones

У червні 2016 року в США бездротові навушники вперше обійшли в продажу дротові. Про це повідомили у своєму звіті аналітики компанії NPD Group. Вони вказують, що бездротові навушники, які підключаються через Bluetooth, набирають популярність.

Бездротові навушники в червні зайняли 54% американського ринку. За перше півріччя продажі всіх навушників збільшилися на 7%, а бездротові навушники покращили продажі в доларовому обчисленні на 42%. Зокрема, на ситуацію вплинуло зниження цін на дану групу товарів. Близько 30% навушників Bluetooth, які були реалізовані в першому півріччі 2016 року, перебували в ціновій категорії до 50 доларів.

«Різні акції та вихід на ринок нових моделей привели до сплеску продажів бездротових навушників», – прокоментував анонс виконавчий директор NPD Group Бен Арнольд. Він додав, що причиною зростання продажів бездротових навушників стали чутки про те, що новий iPhone позбудеться стандартного роз’єму 3,5 мм. Якщо чутки підтвердяться, то продажі таких навушників продовжать рости.

Серед виробників навушників аналітики називають компанію Beats лідером, на другому місці йде LG. На частку цих фірм припадає 65% продажів. Bose, Jaybird і Skullcandy посідають третє, четверте і п’яте місця відповідно.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я