Неділя, 14 Квітня, 2024

Samsung пообіцяла замінити будь-який утоплений Galaxy S7 Active

Близько тижня тому фахівці Consumer Reports показали, що водонепроникний смартфон Samsung Galaxy S7 Active насправді боїться води. У компанії Samsung відповіли на це додатковими сервісними зобов’язаннями щодо цього апарата.

Galaxy S7 Active

Експерти Consumer Reports помістили смартфон у ємність з водою та створили в ній тиск, який відповідає 1,5-метровій глибині, – саме на таку можна занурювати смартфон. Але виявилося, що Samsung Galaxy S7 Active перестав функціонувати: вода потрапила всередину, і її було видно під об’єктивами камер. Експерти навіть взяли другий Galaxy S7 Active, щоб переконатися в тому, що це не брак окремого телефона, а конструкторський прорахунок. Повторний дослід також вивів смартфон з ладу.

Samsung відповіла на проведений тест так: «Galaxy S7 Active пройшов суворе тестування на відповідність стандарту IP68 та захищеності від води. Samsung довіряє цій сертифікації та замінить у рамках стандартної обмеженої гарантії будь-який постраждалий від води Galaxy S7 Active».

В інструкції до Galaxy S7 Active написано, що телефон є водо- та пилозахищеним згідно зі стандартом IP68. Цей стандарт дозволяє занурення на глибину в 1,5 метри до 30 хвилин. В інструкції також написано, що гаджет може пошкодитись від проникнення в нього води.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися